Serka Hukuk Ekibimiz

Av. Serkan KARA

Serka Hukuk Kurucu Avukatı

Av. Serkan KARA, Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu, 2012-2013 yılları arasında Köln Üniversitesi’nde eğitim alarak CUSL(Certificate of United States Law) Amerikan Hukuku Sertifikasını aldı. Serka Hukuk Bürosunu 2016 yılında kurmuş olup, uluslararası hukuk, birçok konsolosluk ve yabancı müvekkil ağırlıklı hizmet verip, birçok referans elde etmiştir. TÜSODER bünyesinde de genel başkan yardımcısı olarak Türk Tüketici Hukuku konusunda çalışmalar yapmaktadır. İleri düzeyde İngilizce çalışmalar yapmakta olup, giriş seviyesinde Rusça ve Almanca bilgisine haizdir.

Av. Gonca PEKOL

İş Çözüm Ortağı

Av. Mesut KILIÇ

İş Çözüm Ortağı

Av. Mehmet Alp FAZLIOĞLU

İş Çözüm Ortağı

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde Sosyoloji lisans ve İnkılap Tarihi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Ticaret hukuku, iş hukuku, tüketici hukuku, aile hukuku, icra hukuku, sözleşmeler hukuku ve şirketlere hukuki danışmanlık alanlarında uzmanlaşmıştır. İyi seviyede İngilizce ve Osmanlı Türkçesi bilmektedir. M&A Fazlıoğlu Hukuk Bürosu’nun kurucu avukatıdır.

Av. Gürkan ÖZKAYA

Arabulucuk ve Ceza Hukuku Çözüm Ortağı

Avukat Arabulucu Gürkan Yaşar Özkaya, lisans eğitimini 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Yabancı dilini geliştirmek amacıyla bir süre Amerika’da yaşamıştır. 2014 yılından bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak serbest avukatlık ve danışmanlık yapmaktadır. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nda 14172 numarası ile sicile kayıtlı arabulucu olarak, ihtiyari ve dava şartı arabuluculuk faaliyetlerini yürütmektedir. Ticaret Bakanlığı nezdinde Tüketici Hakem Heyetlerinde bilirkişilik yapmaktadır. ÇSGB onaylı İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin Yürütümünde İşveren Yetki Belgesi’ne sahiptir. İstanbul Barosu Kişisel Verilerin Korunması Komisyonu üyesidir. Uzmanlık alanları arasında ceza hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, tıp hukuku, icra ve iflas hukuku bulunmaktadır. Menkul Kıymetler ve SPK alanında ikinci üniversite eğitimine devam etmektedir. İstanbul Barosu Dergisi başta olmak üzere bugüne kadar pek çok makalesi çeşitli dergilerde yayımlanmıştır. İngilizce bilmektedir.

Av. Onur Yıldız

İş Hukuku Çözüm Ortağı

Av. Onur Yıldız 2009 yılında İstanbul Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi’nden; 2014 yılında ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Yabancı dili İngilizcedir. 2016 yılında stajını tamamlayarak İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. 2012 yılından itibaren öğrencilik ve staj dönemi de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak İş Hukuku alanında olmak kaydıyla kurumsal seviyede aktif hizmet göstermiştir. İstanbul barosuna kayıtlı olarak ofisimizde 2016 yılı Şubat ayından itibaren İş Hukuku ile Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku alanında çalışmaktadır. Yerli ve yabancı sermayeli şirketlerin İş Hukuku davalarının takibi ile danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir.

Av. Kaan ÇAM

Serka Hukuk Avukatı
Gaziantep doğumlu olup lise öğrenimini Osman Gazi Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Akabinde Beykent Üniversitesi Hukuk fakültesinde lisans eğitimini 2019 yılında tamamlamıştır. İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık faaliyetlerine devam etmektedir. Ağırlıklı olarak Ceza hukuku, Spor Hukuku, Aile Hukuku ve Uluslararası Hukuk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. “6222 Sayılı Kanun Işığında Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi”, ‘’Alternatif Çözüm Uyuşmazlık Çözüm Yöntemleri Paneli’’, ‘’Cinsel Dokunulmazlığa Karışı Suçlar Paneli’’, ‘’ Kadın Hakları Konferansı’’ gibi bir çok alanda sertifikası bulunmaktadır. Meslek hayatında bir çok şahıs ve şirket vekilliği yürütmüştür. Ser-ka hukuk ofisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Gökhan ÖZTÜRK

Serka Hukuk Çince Danışmanı

1999-2003 => Çin Adli Polis Üniversitesi Hukuk Fakültesi Eğitimi

2007-2009 =>  İstanbul Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı Yüksek Lisansı

语:土耳其语 中文

语:英语 

中国司法警官学校

法律系

1999-2003

伊斯坦布尔大

土耳其语研究生

2007-2009

Muhammed Çolak

Serka Hukuk Arapça Danışmanı

2014 – 2016 => Manager
Altayyib Turizm Dış Ticaret
2016 – 2017 => Dış Ticaret Sorumlusu
Almaya Mermer ve Granit Malzemeleri İmalat ith. ihr.
2017 – 2019 => Arapça-Türkçe Tercüman
Biladuşşam Yeminli Tercüme ve Danışmanlık
2019 – 2021 => Dış Ticaret Sorumlusu
Nilhan Sultan Kozmetik Restoran İşletmeleri İç ve Dş Tic.
Dexpell Lojistik ve Dış Tic. => Ortadoğu ve Kuzey Afrika Satış Sorumlusu

    ADRES

    Gayrettepe, Modül Apt, Cemil Aslan Güder Sk. No:26 D:2, 34349 Beşiktaş/İstanbul/Turkey

    E-POSTA

    [email protected]

    *Danışmanlık ücrete tabidir.